Szkoła rysunku, kurs rysunku - Wieliczka

Szkoła rysunku, kurs rysunku - Wieliczka

Zamknij menu

Oferta

Sprawdźcie nas! Wszystkich chętnych do zapisania się na każdy z kursów (z wyjątkiem letnich warsztatów) proponowanych w Szkole Rysunku Zalubowski, zapraszamy na darmowe zajęcia próbne.

Letnie warsztaty plastyczne dla dzieci

Letnie warsztaty plastyczne dla dzieci

6-12 lat

Zajęcia odbywają się w Solnym Mieście.

Tytułem pierwszego turnusu letnich warsztatów plastycznych  jest: "Jak widzi oko? Spotkania z impresjonizmem i postimpresjonizmem.". Uczestnicy zapoznają się z tajnikami twórczości najsławniejszych artystów tych epok. Zainspirowani kierunkami sztuki będą mieć okazję stworzenia własnych obrazów stosując różne techniki plastyczne.

Czytaj więcej

Letnie warsztaty plastyczne dla młodzieży

Letnie warsztaty plastyczne dla młodzieży

od 13 lat

Zajęcia odbywają się w Solnym Mieście.

W ciągu 5 dni warsztatów "Rysunek figuratywny – studium postaci." uczestnicy, bazując na obserwacji modela, wykonają zarówno szybkie szkice kompozycyjne jak i dopracowane prace rysunkowe, malarskie oraz rysunek narracyjny.

Czytaj wiecej

Kurs rysunku dla młodzieży

Kurs rysunku dla młodzieży

13-15 lat

Zajęcia odbywają się w Solnym Mieście.

Kurs gimnazjalny Szkoły Rysunku Zalubowski to sprawdzona doskonała oferta dla osób chcących rozwijać swoje artystyczne hobby ale też dla kandydatów do liceów plastycznych i profilowanych artystycznie klas liceów ogólnokształcących. Absolwenci naszego kursu wielokrotnie zajmowali pierwsze miejsce na egzaminach do "plastyków".

Czytaj więcej

Kurs rysunku dla dzieci

Kurs rysunku dla dzieci

6-8 lat, 9-12 lat

Zajęcia odbywają się w Solnym Mieście.

Kurs rysunku dla dzieci Szkoły Rysunku Zalubowski to oferta atrakcyjna dla każdego dziecka, nie tylko przejawiającego wyjątkowe uzdolnienia czy większe zainteresowanie rysunkiem. W czasie zajęć kursu pracujemy zarówno wspierając wybitne uzdolnienia i wskazując im najlepsze kierunki rozwoju jak też wspieramy dzieci stawiające pierwsze kroki również takie, które z wyobraźnią plastyczną mają trudności.

Czytaj więcej

KONTAKT

Filia w Wieliczce
SOLNE MIASTO,
ul. Tadeusza Kościuszki 15,
Wieliczka 32-020

Powiatowy Park Rozwoju Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 105,
32-020 Wieliczka

telefon: 502 027 408
mail: galeria@galeriazalubowski.pl

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.
Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Joanna Wróbel
Polecam każdemu kto tak jak ja marzy o architekturze, lubi rysować albo chce się po prostu nauczyć. Charyzmatyczni nauczyciele, miła atmosfera i dużo możliwości!
Agnieszka Cieślik
Zachęcam każdego kto przygotowuje się do studiów, czy po prostu lubi rysować do zapisania się na ten kurs. Miła atmosfera, indywidualne podejście do każdego uczestnika, możliwość szybkiego rozwoju. Polecam!
Weronika Krauze
Jako studentka trzeciego już roku architektury na PK, na prawdę bardzo polecam ten kurs. Nieco inne podejście do nauki rysunku niż w większości szkół pozwala dużo lepiej i swobodniej poczuć się na egzaminach wstępnych. Z bardzo dobrym skutkiem!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę